Warfactory Marek Laskowski

Inserty do gier


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Osoby poszukujące sposobu na to, aby utrzymać porządek w swoich planszówkach, mogą zdecydować się na zakup insertów dostępnych w sklepie internetowym na stronie geekmod.pl. Oferowane pudełka należy samodzielnie skleić. W asortymencie obecny jest klej wikol - doskonały do tego typu zadań. Inserty do gier zawierają dużo przegródek. Pomieszczą żetony, pionki, karty i nie tylko. Umożliwiają zachowanie porządku w pudełku. Dzięki nim można szybko rozpocząć rozgrywkę. W sklepie online dostępne są inserty do konkretnych tytułów. Oprócz nich oferta obejmuje organizery wykorzystywane podczas rozgrywki. Pozwalają one zachować porządek na stanowisku w trakcie gry.

Na klientów czekają również skrzynie kolekcjonerskie. Powstały z myślą o miłośnikach gier planszowych. Drewniane skrzynki wykonano ręcznie. W ich wnętrzach kryją się pojemniki do przechowywania poszczególnych komponentów.

Zakupy za określoną kwotę objęte są darmową dostawą. Obsługa sklepu chętnie służy pomocą, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

Dodano: 02-11-2023


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: