Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Plecak Kanken Sky Blue


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Już w 1987 roku plecak Kanken Sky Blue stał się flagowym produktem marki Fjallraven. Ta szwedzka marka zaprojektowała model plecaka dla dzieci w wieku szkolnym. Miał on zapobiegać schorzeniom kręgosłupa. Jego duża pojemność oraz zachowanie przy tym małych gabarytów spodobały się również dorosłym, którzy zaczęli wykorzystywać plecaki w codziennych stylizacjach.

Tak po 40 latach model jest jednym z chętniej kupowanych przez klientów szwedzkiej firmy. Ma w sobie dużą komorę, dwie mniejsze kieszenie na bokach i jedną średnią kieszeń na przodzie, która zamyka się na zamek. Model w odcieniu niebieskiego jest jednym z popularniejszych. Dla spełnienia oczekiwań klientów dystrybutor stale uzupełnia plecaki w różnych kolorach. Daje to pewność, że każdy z Państwa odnajdzie coś dla siebie. Warto wspomnieć również, że logo na plecaku jest odblaskowe. Więcej informacji można zaczerpnąć ze strony fjallraven.trekkersport.com.pl.

Dodano: 05-09-2018


Dodaj komentarzW tym w/w sklepie internetowym udało mi się zakupić bardzo porządny plecak marki Kanken Sky Blue, który bardzo mi się przydaje podczas wypraw na łono natury.
Opublikowane przez: Grzegorz Walczak Data: 2020-07-31 12:19:41 Ocena: 3

Również W Pobliżu: