"MEDAMI" Teresa Derebecka

Kardiolog Gdynia


  • Telefon: 515 151 993
  • WWW: https://medami.pl/
  • Miejscowość: Gdynia
  • Adres: Starowiejska 45
  • Kod pocztowy: 81-363

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Prywatna placówka ochrony zdrowia, opisana na stronie medami.pl i kierująca swoją ofertę do mieszkańców Trójmiasta i okolic, świadczy usługi pielęgniarskie oraz lekarskie. Skorzystać można w niej z konsultacji i pomocy lekarza, a także wykonać badania - nie tylko krwi, moczu czy kału, ale też kardiologiczne. Te ostatnie są wykonywane u osób, którym zalecił to lekarz, choć na echo serca czy EKG można też decydować się samodzielnie, chcąc skontrolować pracę swojego serca bądź dostrzegając niepokojące objawy.

Badania te przeprowadza w Gdyni kardiolog, a wizyty umawiane są szybko, dzięki czemu można, w razie wykazania nieprawidłowości, niezwłocznie wdrożyć odpowiednie rozwiązania. Lekarz może zalecić stosowanie leków na receptę, ale zwykle ważne są też modyfikacje w stylu życia, takie jak większa aktywność fizyczna oraz lżejsza dieta.

Szczegóły na temat funkcjonowania placówki, działającej także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, można znaleźć na jej stronie internetowej - jak i umówić wizytę.

Dodano: 11-12-2023


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: