Macromedica Centrum Medyczne

https://macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/ • Ginekolog prywatnie w Warszawie


  • Telefon: 22 841 06 79
  • WWW: https://macromedica.pl/
  • Miejscowość: Warszawa
  • Adres: Jurija Gagarina 26
  • Kod pocztowy: 00-754

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jeśli w najbliższym czasie planujesz ciążę lub właśnie dowiedziałaś się, że spodziewasz się dziecka, powinnaś pomyśleć o wyborze dobrego ginekologa prowadzącego ciążę. Dobrą propozycją jest przyjmujący prywatnie ginekolog z Warszawy, o którym można przeczytać na stronie internetowej macromedica.pl. Lekarz ten zapewnia kompleksową i troskliwą opiekę podczas ciąży i połogu, a także gwarantuje dokładne monitorowanie rozwoju płodu za pomocą nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu USG.

Z pomocy tego specjalisty mogą skorzystać również te panie, które chcą skontrolować stan zdrowia swoich narządów rodnych oraz piersi, a także te, które zauważyły u siebie niepokojące objawy, wskazujące na zapalenie pochwy lub inne choroby narządów płciowych. Lekarz w trakcie wizyty zapewnia serdeczną atmosferę, delikatność podczas badania oraz życzliwe podejście do każdej pacjentki. 

Dodano: 11-12-2017


Dodaj komentarzWbrew pozorom wybór dobrego lekarza ginekologa wcale nie jest taki prosty. Ja kieruję się tym, jakie dany lekarz ma podejście do pacjenta, np. czy nie stresuje niepotrzebnie pacjentki oraz jest odpowiednio delikatny/taktowny.
Opublikowane przez: Julita Wróblewska Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 3

Również W Pobliżu: