Laser Tag

Paintball laserowy - https://lasertagpoznan.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Osoby, które szukają pomysłu na atrakcyjną formę rozrywki, mogą zapoznać się z ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej lasertagpoznan.pl. Laserowy paintball to propozycja dla każdego. Ten, kto chciałby się na niego wybrać, musi być gotowy na wysiłek fizyczny. Rozgrywki odbywają się na terenie XIX-wiecznego fortu (zarówno w jego wnętrzu, jak i na świeżym powietrzu). Co ciekawe, firma oferuje dojazd do klienta z potrzebnym sprzętem.

Tradycyjne kulki z farbą zostały zastąpione niegroźnym laserem. To sprawia, że paintball stanowi w pełni bezpieczną formę rozrywki, z której mogą korzystać nawet dzieci. Zabawa nie grozi powstaniem siniaków, czy też ubrudzeniem odzieży farbą.

Oferta może zainteresować osoby, które chcą zorganizować urodzinową imprezę dla dziecka. Paintball sprawdzi się na firmowych spotkaniach integracyjnych, wieczorach kawalerskich i panieńskich, jak również na półkoloniach i wycieczkach szkolnych. Osoby zainteresowane ofertą muszą dokonać rezerwacji (mailowo lub telefonicznie).

Dodano: 02-06-2023


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: