Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

http://www.kultura.krakow.pl/ | Przedstawienie o tematyce ekologicznej na wesoło


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Nic tak nie wspomaga procesu wychowania dzieci i młodzieży, jak zabawa z porcją humoru. Nawet najpoważniejsze i najtrudniejsze problemy, przedstawione w humorystyczny sposób, łatwiej trafiają do świadomości i na długo zapadają w pamięci. Mając to na uwadze, warto przejrzeć ofertę grupy teatralnej z linku kultura.krakow.pl, gdyż może ona znacznie wzbogacić proces wychowania młodych ludzi.

Każde ich przedstawienie ekologiczne na wesoło ma świetną oprawę, zarówno plastyczną, jak muzyczną, wciąga widzów w interakcję z aktorami i przekazuje istotne da planety prawdy w bardzo przystępny sposób. Do wyboru jest wiele propozycji, których opisy można znaleźć na stronie tej grupy. Jedną z nich są "Jaskiniowcy" - spektakl, którego głównym celem jest rozwijanie właściwej postawy młodego pokolenia wobec przyrody i ukazanie zagrożeń, których przyczyną są sami ludzie. 

Dodano: 22-09-2017


Dodaj komentarzKtoś miał świetny pomysł by połączyć tematykę ekologiczną z humorem, dzięki temu uczymy dzieci i równocześnie dostarczamy im rozrywki. :)
Opublikowane przez: untildeno Data: 2018-08-31 14:10:20 Ocena: 3

Również W Pobliżu: