Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

www.piestrzeniewicz.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jako profesjonalny iluzjonista, Filip Piestrzeniewicz jest w stanie poprowadzić angażujący publiczność pokaz magii na terenie całej Polski. Artysta, starając się na bieżąco doskonalić swoje umiejętności oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, każdorazowo dba o każdy aspekt przedstawienia, począwszy od zaplecza technicznego poprzez oprawę wizualną i muzyczną aż po przeprowadzenie samego popisu iluzji.

Oprócz spotkań komercyjnych artysta chętnie podejmuje współpracę z instytucjami społeczno - kulturalnymi jako doradca i konsultant w kwestiach wykonywania na scenie sztuczek podczas pokazów, filmów czy spektakli teatralnych. Jako doświadczony iluzjonista magik może zaproponować wsparcie przy organizacji zarówno jednorazowego spotkania z widownią, jak i spotkań cyklicznych.

Artysta zaprasza na swoją stronę piestrzeniewicz.pl, na której można zapoznać się z próbkami jego możliwości i zarezerwować termin. Prowadzi spotkania nie tylko w języku polskim, ale też angielskim, niemieckim i francuskim.

Dodano: 28-03-2022


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: