Ebordi s.c.

Ebordi s.c. - Taśma aluminiowa


  • Telefon: 666 232 457
  • WWW: https://ebordi.pl/
  • Miejscowość: Gądki
  • Adres: Poznańska 3
  • Kod pocztowy: 62-023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Szukasz dobrej taśmy, która idealnie nadaje się do zmiennych warunków atmosferycznych? Zastanawiasz się jaka taśma będzie najlepsza jako uszczelnienie rur wentylacyjnych lub chłodniczych? Odpowiedź jest prosta, w takim przypadku najlepiej sprawdzi się taśma aluminiowa. 

Profesjonalna taśma aluminiowa idealnie nadaje się do stosowania w niskich temperaturach. Świetnie sprawdza się w klimatyzacjach, chłodniach i wentylacjach. Wykonana z wysokiej jakości folii aluminiowej i specjalnych substancji klejących jest odporna na zmienne temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. 

Jeśli zależy Ci na zakupie naprawdę porządnej i wytrzymałej taśmy aluminiowej koniecznie zajrzyj na stronę firmy Ebordi, pod adres ebordi.pl. U nich znajdziesz taśmy wysokiej jakości, przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych i stworzone po to, aby służyły przez długie lata. Zajrzyj na ich stronę, złóż zamówienie i ciesz się naprawdę wysokiej jakości taśmą, która idealnie sprawdzi się przy naprawie klimatyzacji lub przewodów wentylacyjnych. 

Dodano: 18-10-2017


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: