AB-rent

AB-rent • Długoterminowy wynajem aut


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Skoda Citygo, Ford Focus, Renault Megane, Opel Combo, Volkswagen Passat, Audi A4 czy BMW 5 to samochody reprezentujące rozmaite koncerny i segmenty, jednak łączy je dobra opinia wśród kierowców. Nie da się ukryć, że każdy z wymienionych mógłby się przydać nie jednorazowo, a na dłużej. Ale czy od razu trzeba decydować się na zakup?

Ciekawym wyborem jest długoterminowy wynajem aut. W szerokiej ofercie ab-rent.pl znajduje się znacznie więcej pojazdów niż tylko te wymienione na początku. W ramach jednej, stałej, miesięcznej opłaty można się cieszyć nie tylko nieograniczonym dostępem do wybranego samochodu, ale też korzystać z polis ubezpieczeniowych i nie przejmować się kwestią serwisowania. Zamiast martwić się nieustannym spadkiem wartości posiadanego auta użytkuje się wybrany model przez okres od 2 do 5 lat, zgodnie z umową zawartą na korzystnych warunkach.

Oferta jest skierowana m.in. do przedsiębiorców, którzy mogą traktować wynajem jako koszt uzyskania przychodu, co jest argumentem odliczenia i dodatkowych korzyści finansowych. Biura firmy znajdują się w kilku dużych miastach.

Dodano: 07-09-2019


Dodaj komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu: